slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 70 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (przedszkoli, szkół, marketów, punktów usługowych, sklepów). Zmotoryzowani docenią na pewno bliskość drogi krajowej DK1. Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje mieszkańcom nie tylko wysoki komfort życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym rozkładzie: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + pokój + przedpokój + kuchnia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest kompletnie wyposażone oraz umeblowane. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,5 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10034)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl