slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45,06 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 985 zł/m2. Budynek z 2013 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 495 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym i stylowym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon + część jadalniana + łazienka z wc + przedpokój + sypialnia. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest dobrze oświetlone, widne i słoneczne. Dla właścicieli aut przygotowano wiele miejsc parkingowych przed budynkiem.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal: szkoły, wyższe uczelnie, place zabaw, przedszkola, sklepy, poczta, przychodnie, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości – tysiące zadowolonych klientów. Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. W ramach naszych usług oferujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych opłat.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14231)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl