slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Częstochowy (śląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 100 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 63 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i przestronnym wnętrzem:
– salon;
– taras;
– sypialnia;
– pokój;
– kuchnia;
– łazienka;
– pralnia.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje swoją fantastyczną lokalizacją na prestiżowym osiedlu. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, przychodnię zdrowia, szkoły, przedszkola, markety, place zabaw oraz obiekty sportowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi oraz pracownikom. Do kwoty ofertowej należy doliczyć czynsz administracyjny oraz prąd i gaz. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1443)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl