slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,41 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 828 zł/m2. Budynek z 2020 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 599 999 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca gustownie zaprojektowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: 2 sypialnie + przedpokój + łazienkę + pokój dzienny + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależną:
– komórką lokatorska (dodatkowo płatne: 14 000 zł);
– naziemnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne: 15 000 zł).
Wnętrze oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu zostało bogato i nowocześnie wykończone pod okiem profesjonalnego projektanta.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie nowy. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałe połączenie wygody, komfortu, funkcjonalności, a także współczesnego stylu. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje nobilitującą lokalizacją w centrum, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. To zamknięty, ogrodzony teren. Dodatkowo lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację z całym Małym Trójmiastem Kaszubskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje dużym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału (lukratywny wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-443)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl