slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 26,32 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1980 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1,4 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości 500 zł.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami, odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na wynajem łącznie z przynależną piwnicą. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon), ale i komfortu.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, blisko parku, placów zabaw, ale też niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (gabinetów lekarskich, dyskontów popularnych sieci, sklepów, przedszkoli i szkół). Do Rynku można dojść w nieco ponad pięć minut. Osoby posiadające samochód z pewnością uciszą liczne miejsca parkingowe. Wokół przepiękna zieleń. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje urzekającą lokalizacją na cichym, czystym i cieszącym się dużym zainteresowaniem osiedlu. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu przeszło generalny remont. Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-363)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl