slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 419 zł/m2. Standard deweloperski. Wieżowiec do oddania w 2024 roku o trzydziestu jeden kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 603 860 zł i przemyślanym rozkładem.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoimi imponującymi widokami z okien na góry oraz morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym designie z efektownym, LED-owym oświetleniem. Znajdziemy tu: balkon + kuchnię + łazienkę + pokój dzienny/sypialnię. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. O to pierwsze troszczy się system „smart home”, concierge, klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa z kolei jest systemy kamer + całodobowa ochrona).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień w znajdujących się w częściach wspólnych: klubach dziecięcych, ogrodach, salach gier, placach zabaw dla dzieci, boiskach do koszykówki, centrach sportowych, kortach tenisowych, boiskach do siatkówki, prywatnych plażach, siłowniach, salach kinowych, polach mini golfa, SPA, łaźniach, saunach, aquaparku, basenach itp. Na biznesmenów czekają sale konferencyjne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się relatywnie blisko lotniska i licznych, turystycznych atrakcji (starożytne miasto). W okolicy znajdziemy wiele sklepów, barów, kawiarni, gabinetów lekarskich, bankomatów, banków etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie splecione w bliskim kontakcie z naturą. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także dużym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-505)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl