slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Luksusowy apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2015 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 650 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 56,29 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją przy znanym bulwarze, na Starym Mieście oraz przepięknym tarasem. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy lubianą przez mieszkańców galerię handlową, szkoły, przedszkola, sklepy, pocztę, apteki. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany zamożnym klientom, którzy chcą poczuć klimat Starówki, spacerować pięknymi alejkami, brzegiem kanału i korzystać z bogatej infrastruktury rozrywkowo-gastronomicznej.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Osoby zmotoryzowane docenią duży, niestrzeżony parking, dla mieszkańców. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc.
Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartament wykończone w stonowanych kolorach, bardzo czyste i wygodne. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do wynajmu naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. sieć światłowodowa, dzięki czemu przyszły najemca na podstawie zawartych indywidualnie umów z operatorem będzie mógł cieszyć się szybkim Internetem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości 800 zł. Do ceny należy także doliczyć 580 zł czynszu administracyjnego + opłaty za media.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Warunkiem do najmu ekskluzywnego apartamentu jest podpisanie aktu notarialnego na koszt nowego najemcy. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-394)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl