slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 210 000 zł (4 294 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim eleganckim, komfortowym i starannie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany elektrycznie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie wyposażeniem. Do długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaliczyć należy atrakcyjną lokalizację w pobliżu terenów leśnych. Jest to doskonałe miejsce dla zamożnych, majętnych osób, które cenią sąsiedztwo przyrody. Lokalizacja zapewnia również blisko dostęp do strefy ekonomicznej oraz autostrad: A4 i A18. Na wyciągnięcie ręki sklep, punkt poczta, nieco dalej szkoła, ośrodek zdrowia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13812)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl