slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego” przez co najmniej 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia). Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności nowocześnie zaaranżowanym i estetycznie umeblowanym wnętrzem: łazienka, przedpokój, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym klientom, którzy oczekują życia na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu, ciszy i spokoju w dogodnej lokalizacji. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego i monitorowanego osiedla w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: gabinety lekarskie, pralnia, ośrodki zdrowia, pizzerie, sklepy, obiekty sportowe, przedszkola, szkoły.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z niecodziennie spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1764)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl