slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław (okolice)

Apartament do wynajęcia Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajmu nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,9 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia położony jest na pierwszym piętrze i liczy 80 metrów kwadratowych powierzchni. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do wynajmu dla zamożnych klientów niepalących i bez zwierząt na co najmniej rok (z możliwością przedłużenia). Właściciele aut docenią z pewnością liczne miejsca postojowe bezpośrednio przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Do niewątpliwych atutów tego luksusowego apartamentu do wynajęcia należy dodać przemyślany układ pomieszczeń: przedpokój, łazienka, 2 sypialnie, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca estetycznie urządzonym i nowocześnie urządzonym wnętrzem z dbałością o każdy detal.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1 900 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14246)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl