slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na dwa pokoi w siedemnastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,1 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na XVI piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu na co rok (z możliwością przedłużenia). Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajęcia naszpikowany został wieloma nowoczesnymi technologiami i gadżetami, co zamieniło go w prawdziwy „smart house”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: balkon + przedpokój + przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym -miejscem postojowym w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Majętne osoby posiadające więcej aut zainteresują na pewno dodatkowe, naziemne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Przyszli najemcy będą mogli również korzystać ze znajdującej się na dachu strefy relaksacyjno-widokowej. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje wszystkim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona + domofon).

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje także wygodą lokalizacją wśród niezbędnej do codziennego życia infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, przedszkola, szkoły, poradnie lekarskie, dyskonty, galerie handlowe etc.). Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do całego Trójmiasta. Z okien oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok morze oraz panoramę miasta.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca też zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem autorstwa profesjonalnego architekta. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu bardzo proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1010)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl