slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 970 000 zł (9 345 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2006 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 103,8 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Warto podkreślić, że ze względu na dużą powierzchnię wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozłożone zostało na dwóch poziomach:
NIŻSZY POZIOM: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + balkon + salon
WYŻSZY POZIOM: antresola + garderoba + pokój kąpielowy + sypialnia.
Duże wrażenie robi na pewno wysoki na 4-metrach sufit.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także fantastyczną lokalizacją na terenie jednego z najładniejszych osiedli mieszkaniowych. W najbliższej okolicy place zabaw, sklepy, tereny spacerowe, szkoły. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum oraz na autostradę A4. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny (lukratywny wynajem). Apartament na sprzedaż Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Apartament do sprzedaży Wrocław godny polecenia. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego apartamentu na sprzedaż Wrocław. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także rynku komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16323)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl