slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70,53 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 075 zł/m2. Budynek z 2014 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 499 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji i zawiera całe wyposażenie wraz z meblami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Rodziny posiadające samochód mają możliwość korzystania z miejsca postojowego pod budynkiem na częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom bezpieczeństwo i komfort. O to pierwsze dba monitoring, natomiast komfort podnosi ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem z dużą ilością dziennego światła. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami: przedpokój + garderoba + łazienka z wc + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1966)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl