slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 100 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel).  Luksusowy apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na cichym i spokojnym osiedlu. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami i z dbałością o szczegóły. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępny parking z wieloma miejscami parkingowymi.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim lokatorom wysoki standard bezpieczeństwa, o co dba domofon. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: hol + łazienka + salon + aneks kuchenny + sypialnia + balkon. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-219)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl