slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na siódmym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, jedenastokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 37,3 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 480 zł/m2, co daje 279 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1960 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin lub osób starszych. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie cechują się spójną, estetyczną i ponadczasową stylizacją. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo (domofon), jak i komfort. W poczet zalet warto jeszcze dodać praktyczny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmujący: przedpokój + łazienkę + aneks kuchenny + sypialnię + pokój dzienny + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem i rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej (apteki, sklepy, markety słynnych marek, centrum handlowe). W okolicy znajdziemy także szkoły oraz wyższą uczelnię. Lokalizacja zapewnia ponadto dogodny wyjazd na obwodnicę Elbląga i trasę S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Właścicieli aut ucieszy ogólnodostępny parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Dopuszczamy także zamianę i oddanie innej nieruchomości należącej do kupującego w rozliczeniu. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-421)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl