slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 000 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 55 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia położony w eleganckiej, jednorodzinnej willi. Wokół cisza, spokój. Dużo zieleni. Na wyciągnięcie ręki pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, markety, dyskonty, punkty usługowe, poczta, punkt weterynaryjny, przedszkola, szkoły etc. Do centrum miasta jest ok. 15 minut.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń: pokój dzienny + pokój + kuchnia + łazienka + hol + klatka schodowa. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem oraz do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-639)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl