slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,9 tys. zł/m-c,ale też komfortową powierzchnią 56,8 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowego zachodu, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy i nigdy wcześniej nie był zamieszkały ani wynajmowany. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem o następującym rozkładzie: aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon/taras + 2 sypialnie + przedpokój + jadalnia + łazienka. Właściciele aut docenią z pewnością liczne ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum. Wokół liczne: szkoły, sklepy, punkty usługowe, żłobki, piekarnie, przedszkola, banki, parki etc. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do Trójmiasta.

Luksusowy apartament do wynajęcia zakwalifikowana został do programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 500 zł.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-567)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl