slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35,06 m2 w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na piątym piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys.  zł.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje już od przekroczenia progu swoim wystylizowanym, kompleksowo umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Właściciele aut docenią prywatne miejsce parkingowe. Wielbiciele gadżetów XXI wieku zainteresują się na pewno światłowodem. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się także doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3349)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl