slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 363 000 zł (9 087 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 150 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności imponującym projektem wnętrza. Dominuje tu nowoczesność i funkcjonalność. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco:
– salon;
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– taras;
– 3 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastycznym widokiem z okien na morze oraz unikatową lokalizacją nieopodal plaży. To teren elitarnej inwestycji mieszkaniowe z tarasami, pięknymi ogrodami, basenami oraz pergolami. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: supermarkety + szkoły + szpital + apteki + centrum zdrowia + restauracje. Właściciele aut docenią z pewnością prywatny garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9336)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl