slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na dwa pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany majętnym osobom, które chcą mieszkać w najwyższym standardzie, docenią wyjątkowy charakter wnętrza oraz lubią centra miast. Luksusowy apartament do wynajmu to nie jest zwykły lokal do zamieszkania, to przede wszystkim ekskluzywna przestrzeń, która ma niepowtarzalną „duszę” i klimat. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje domownikom najwyższy stopień wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa. Dla przykładu w jego wnętrzu znajdziemy klimatyzację. Mocnym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest przynależny ogród.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego (u notariusza). Luksusowy apartament na wynajem imponuje ponadto nobilitującą lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca estetycznie urządzonym, wytwornym i prestiżowym wnętrzem z estetycznie wykończonym tarasem. Pozostałe pomieszczenia to: jadalnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + poddasze + łazienka + sypialnia + przedpokój.
Wnętrze jest odremontowane, urządzone i umeblowane z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Luksusowy apartament na wynajem całkowicie nowy i dotychczas nie był zamieszkały. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-krotności czynszu + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych osób. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4933)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl