slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 595 tys. zł i powierzchnia 88,39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2011 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 732 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją w centrum. To wyjątkowo ciche, spokojne i bezpieczne miejsce na mapie miasta. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, restauracje, siłownie, ciastkarnie, baseny, szkoły, poczta etc. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom europejski poziom życia oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Dba o to m.in. domofon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa klimatycznym, wytwornym i umeblowanym/wyposażonym wnętrzem zapewniającym domownikom wysoki standard życia: sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + 2 balkony + pokój + 2 łazienki.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie luksusowego apartamentu włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2350)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl