widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 48 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim komfortowym i nowoczesnym wnętrzem, a także elitarną lokalizacją, na zamkniętym terenie, w pobliżu Parku Solankowego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc
– przedpokój.
Niezwykle efektownie prezentuje się nowoczesne oświetlenie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców są antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + zainstalowany wideodomofon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Wyjątkowa oferta ze względu na wysoki standard oraz lokalizację. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4291)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl