slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 46,02 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 996 zł/m2, co daje 460 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji nowoczesnym designem i komfortowym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym i zamożnym osobom, które nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o najwyższy standard życia. Rodziny posiadając samochód docenią możliwość zakupu miejsca postojowego w garażowej hali. Wszystkim z kolei przyda się praktyczna komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ciekawą lokalizacją w atrakcyjnej okolicy z dogodnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola). Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Wokół przestrzenie zielone, tereny rekreacyjne, rzeki, lasy. Zamożne osoby ceniące bliskość morza ucieszy szybki dojazd do Półwyspu Helskiego.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które cenią komfort, wygodę, spokój i życie na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Niezwłocznie skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie. Nie przegap tej wyjątkowej szansy. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-577)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl