slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2017 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1,8 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 43 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego” przez co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. złotych Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca wytwornym i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem: balkon + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo (monitoring). Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej o hotelowym klimacie. W częściach wspólnych znajdziemy salon klubowy, z którego może korzystać każdy mieszkaniec. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany majętnym osobom, które oczekują życia na europejskim poziomie w otoczeniu ciszy i spokoju, a na dodatek w elitarnej lokalizacji.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-169)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl