slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 30,55 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku/kamienicy z rynku pierwotnego/wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,8 tys. złotych.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności estetycznie urządzonym wnętrzem zaprojektowanym w wysokim standardzie. Znajdziemy tu: łazienkę + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnię. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa znakomitą lokalizacją w samym sercu Poznania. Na wyciągnięcie ręki: punkty usługowe, dyskonty znanych sieci, sklepy, apteki, bary, kawiarnie, restauracje, winiarnie. Okolica uchodzi za niezwykle dynamicznie rozwijającą się i tętniącą życiem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-683)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl