slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w wieżowcu i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim odremontowanym, nasłonecznionym i kompleksowo wyposażonym wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Wszystkie pomieszczenia oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu są elegancko urządzone:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Nowi najemcy będą mogli podłączyć się do szybkiego Internetu oraz wykupić pakiet telewizyjny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dla osób niepalących i bez zwierząt. Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 600 zł.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-105)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl