kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 86 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności swoją ciekawą lokalizacją na lubianym i poszukiwanym osiedlu oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + kuchnia + jadalnia + sypialnia + 2 łazienki + pokój + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią miejsce w podziemnym garażu. Okolica uchodzi za niezwykle cichą spokojną i bardzo zieloną (2 parki). Do centrum jest ok. 3 kilometrów.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-265)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl