slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1998, a także imponująca cena 695 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 583 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. antywłamaniowe rolety. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie wykończonym wnętrzem: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją ciekawą lokalizacją w pobliżu przepięknych terenów zielonych, a także bogatego zaplecza handlowo-usługowego: przedszkoli, szkół, sklepów. Dojazd do centrum nie powinien zająć dłużej niż piętnaście minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Właścicieli aut zainteresuje na pewno garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje estetycznie wypielęgnowanym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13254)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl