slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 85,99 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowo wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 823 zł/m2, co daje 586 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z pięciu pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2010 roku.

Ekskluzywny apartament o sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu swoim wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA ZERO: balkon + pokój + jadalnia + hol + salon + schody + sypialnia + garderoba + łazienka + aneks kuchenny;
KONDYGNACJA JEDEN: pralnia + garderoba + 2 sypialnie + strych do własnej aranżacji + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży częściowo umeblowany z efektownym, oryginalnym oświetleniem LED-owym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bardzo ekonomiczny w eksploatacji. Do długiej listy zalet tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację nieopodal rozwiniętej infrastruktury: aptek, sklepów, restauracji, punktów usługowych etc. To ścisłe centrum miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13848)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl