slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 82 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament na wynajem doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Luksusowy apartament do wynajęcia na okres minimum dwunastu miesięcy. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Właściciele aut z pewnością zainteresuje opcja parkowania w oficynie. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim fantastycznym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: jadalnia + łazienka + pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + kuchnia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-350)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl