slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 960 tys. zł (8 727 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 110 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż oferowany w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na północ południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje wciąż do negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią także przynależny garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie nowy i oferowany wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto znakomitą lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla, w bezpiecznej, spokojnej i zielonej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: korytarz + aneks kuchenny + + wiatrołap + łazienka + wc + pokój dzienny + 3 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki poziom wygody oraz bezpieczeństwa. W jego wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5626)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl