slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Konin

Apartament do wynajęcia Konin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 56 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2015 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,6 tys. zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód oraz przepięknie wystylizowanych wnętrz. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż. Dużym udogodnieniem dla wszystkich wynajmujących będzie z kolei pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ciekawym rozkładem wnętrza z podziałem na: przedpokój + łazienkę + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na wynajem) proszę o kontakt mailowy. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-339)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl