slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreviej)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreviej)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torreviej (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 504 450 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 66 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 643 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także słonecznym tarasem, wystylizowanym, 2-poziomowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + kuchnia + salon + sypialnia;
WYŻSZY POZIOM: łazienka + sypialnia + taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ponadto elitarną lokalizacją w centrum, a jednocześnie nieopodal plaży, na którą spacerem można dojść w nieco ponad dziesięć minut. W sąsiedztwie mieści się wiele turystycznych atrakcji, jak na przykład słynny park, lubiane przez mieszkańców i turystów centrum handlowo-rozrywkowe. Nie brakuje także szkół, banków, sklepów, aptek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (042-107)

Kontakt:
e-mail: slawno@wgn.pl