slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Luksusowy apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 650 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca od przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z przepięknym balkonem. Warto dodać, że wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa fenomenalną lokalizacją w spokojnej okolicy. Nieopodal znajdziemy szkoły, markety oraz rozległe tereny zielone. Do centrum dojdziemy w niecałe 10 minut. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do drogi S3, autostrady A4 oraz większych miast regionu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 650 zł.  W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6068)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl