slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Kalisz

Apartament do wynajmu Kalisz

Ekskluzywny apartament na wynajem Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 37 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na parterze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 300 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności swoim nowocześnie zaaranżowanym, wyjątkowym, słonecznym i gustownie wykończonym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– korytarz;
– balkon.
Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją elitarną lokalizacją z dogodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, dyskonty znanych sieci, park, restauracje, szkoły, punkty usługowe etc.). Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1441)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl