slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łódź (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 37,52 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa od pierwszego przekroczenia progu swoim umeblowanym, komfortowo wyposażonym i eleganckim wnętrzem z przepięknym, słonecznym tarasem. Znajdziemy tu dodatkowo:
– salon;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej oraz pomieszczeniem gospodarczym (w cenie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją blisko Czerwonego Rynku i licznych sklepów oraz punktów usługowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł.

Ekskluzywny apartament na wynajem kompletnie nowy i dotychczas nie był wynajmowany. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu dla maksymalnie dwóch niepalących osób i bez zwierząt. Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej 12 miesięcy. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-350)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl