slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 128 m2, lokalizacją na V piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 297 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 550 000 zł i przemyślanym rozkładem 5 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim elegancko zaprojektowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku:
PARTER: aneks kuchenny + salon + pokój sypialniany + taras + garderoba + łazienka + przedpokój;
PODDASZE: 2 pokoje + łazienka + komunikacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu. Odpowiada za to między innymi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno 2 garaże na posesji (jeden z garaży przystosowany jest pod warsztat). Fantastyczna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolica. Polecam ten ekskluzywny apartament do sprzedaży i zapraszamy na jego prezentację. Pomagamy bezpłatnie w formalnościach związanych z pozyskaniem kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Zapewniamy obsługę notarialną i pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-208)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl