slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Lublin

Apartament do wynajęcia Lublin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 33 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 250 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca nie tylko rewelacyjną lokalizacją z szybkim dostępem do centrum, ale również gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno przynależne i zawarte już w cenie miejsce parkingowe, a także dodatkowa możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz praktycznym rozkładem. Znajdziemy tu: korytarz + łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto dodać, że wszystkie pomieszczenia są wyposażone oraz umeblowane.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu do wynajmu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu i złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-649)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl