slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 999 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 81,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 228 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu modnego designu, prestiżu, komfortu oraz w klimatyzowanych wnętrzach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w centrum, na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno dwa miejsca parkingowe. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać 2-poziomowe, zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami, umeblowane i wyposażone wnętrze:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + pokój dzienny + łazienka + taras;
KONDYGNACJA JEDEN: 2 sypialnie + taras + hol + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca imponującym widokiem na góry (Czantorię i Równicę). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest profesjonalna ochrona + ogrodzony teren. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26993)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl