slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia nad morzem

Apartament do wynajęcia nad morzem

Ekskluzywny apartament do wynajmu w nad morzem (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. Nad tym pierwszym czuwają antywłamaniowe rolety. Komfort z kolei zapewnia wyposażenie i umeblowanie na bardzo wysokim poziomie. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem parkingowym w hali garażowej. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje ponadto funkcjonalnym i wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej dwanaście miesięcy dla majętnych klientów ceniących wygodę, komfort, prestiż oraz bliskość terenów zielonych. W okolicy nie brakuje licznych marketów, dyskontów, restauracji, sklepów, punktów usługowych etc. Blisko stąd również na plaże oraz promenadę. To teren niezwykle nobilitującej inwestycji apartamentowej z prywatną ochroną.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów, wnętrzem z efektownym umeblowaniem i wyposażeniem. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 2 000 złotych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) skontaktuj się z nami drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25351)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl