slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Denia)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Denia)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Denia (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 363 000 zł (19 197 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Planowany rok oddania do użytku to 2024. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy standard życia. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyposażone zarówno w ogrzewanie kanałowe, jak i klimatyzację. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej przepięknymi ogrodami oraz basenami. Blisko rozwinięta infrastruktura: punkty usługowe, sklepy, pola golfowe, siłownie, ośrodki zdrowia, kawiarnie, restauracje, banki, markety, supermarkety. Do plaży jest zaledwie sto metrów.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w śródziemnomorskim designie z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + 2 łazienki + taras.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ponadto miejsce na parkingu + komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje niezapominane widoki z okien na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.gn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9651)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl