slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Guardamar del Segura (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 010 030 zł i powierzchnia 101 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w pobliżu słynnego, naturalnego obszaru „Laguna Salada”. To teren niezwykle prestiżowego kompleksu apartamentowego z spa / jacuzzi / siłownia + placami zabaw dla dzieci + kortami do padle + basenami. Na zmotoryzowanych czeka parking. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nowoczesnym i minimalistycznym stylem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + 2 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9627)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl