slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na północ. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 48 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim, zadbanym, czystym i wysmakowanym wnętrzem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż. Dużym udogodnieniem dla wszystkich będzie funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– korytarz;
– łazienka z wc.
Nowi domownicy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: rowerowni i wózkowni.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może także ciekawą lokalizacją we wschodniej części miasta, blisko wylotu na autostradę Katowice – Warszawa. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł plus jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za pośrednictwo. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5096)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl