slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Cena luksusowego apartamentu na wynajem pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament na wynajem pachnący jeszcze nowością, w idealnym stanie i dotychczas przez nikogo nie używany. W jego wnętrzu znajdziemy: korytarz/przedpokój + 2 sypialnie + łazienkę z wc + kuchnię + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring, ogrodzone osiedle) oraz wygody i komfortu. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje także fantastyczną lokalizacją zapewniającą szybki i dogodny dojazd do centrum. Wokół dużo zieleni (parki). Rodziny z małymi dziećmi docenią z pewnością pobliski plac zabaw.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje swoją funkcjonalnością i starannością wykonania. Do oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie gospodarcze. Na właścicieli aut czeka przynależny garaż. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu tylko po wcześniejszym umówieniu z agentem. Skontaktuj się z nami. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5813)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl