slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Apartament do wynajęcia Katowice (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 64 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, słonecznym balkonem oraz wysokim standardem. Wnętrze jest jasne, dobrze doświetlone i przede wszystkim bardzo przestronne i funkcjonalne. Duży efekt robi nowoczesne i oryginalne oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej majętnych i wymagających klientów. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w niezwykle atrakcyjnym punkcie miasta. To wyjątkowo spokojna okolica i kameralny zakątek.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dbają antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: open space + strefa wypoczynkowa + strefa jadalniana + kuchnia + 2 pokoje + przedpokój + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2838)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl