slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 56 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego, bezpiecznego i monitorowanego osiedla. Wokół wszystkie niezbędne do codziennego życia udogodnienia: przychodnie zdrowia + szkoły + żłobki + przedszkola + szkoły. Luksusowy apartament na wynajem wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym + przynależnym miejscem postojowym na zamkniętym terenie. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią rowerownię.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim nowoczesnym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem, które jest kompletnie nowe i dotychczas nie było przez nikogo używane: łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. W tym miejscu koniecznie należy nadmienić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są wyposażone/umeblowane. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę.

WGN kompleksowo i bezpłatnie pomaga w wyborze kredytu hipotecznego. Skontaktuj się z nami. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.  Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5817)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl