slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 607 000 zł (11 789 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o 13 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51,49 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. XII piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowo urządzonym i praktycznie rozplanowanym wnętrzem, co zapewnia wygodę oraz pełną funkcjonalność:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– taras;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Z okien i tarasu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży roztacza się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Rodziny posiadające samochód mają możliwość dokupić miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne: 123 600 zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją rewelacyjną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury: sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe, parki, las, siłownie, przedszkola, szkoły etc. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum (15 minut) oraz do węzła autostrady A2 (Berlin – Warszawa).

WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu i zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-521)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl