slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 51 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją na ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie ładnego parku. To wyjątkowo bezpieczna, cicha i spokojna okolica. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe. Wielbicieli nowoczesnych technologii zainteresuje rozprowadzona sieć internetowa. Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest wyposażone oraz umeblowane. Znajdziemy tu: taras + sypialnię + garderobę + kuchnię + pokój dzienny + łazienkę z wc + przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5802)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl