slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 37 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 750 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1967 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim słonecznym, jasnym, widnym i odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe przed blokiem. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca również atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury. Znajdziemy tu m.in.: parki, place zabaw, sklepy, szkoły, punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
– łazienkę z wc;
– kuchnię;
– korytarz;
– balkon;
– pokój dzienny/sypialnię.

Luksusowy apartament na wynajem na dłuższy czas i na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5944).

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl