slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla w centrum. W okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone, place zabaw dla dzieci, parkingi, tarasy, a dla miłośników dwóch kółek – stojaki na rowery. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu koniecznie należy dopisać przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń: sypialnia + przedpokój + balkon + łazienka z wc + pokój dzienny + kuchnia. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód i futurystyczne oświetlenie LED-owe z czujnikami ruchu. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się swoim estetycznie urządzonym wnętrzem zapewniającym najemcom najwyższy komfort (klimatyzacja) i bezpieczeństwo.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5783)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl