slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 60 m2 i korzystną wystawą okien na wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 4 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim kameralnym i w pełni wyposażonym wnętrzem: salon + aneks kuchenny + 3 pokoje + łazienka + wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca fantastyczną lokalizacją w spokojnej okolicy, w centrum miasta. Na wyciągnięci ręki szkoła, przedszkole, markety oraz rozległe tereny zielone. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi S3, autostrady A4 oraz większych miast regionu.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6111)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl